"PARASOL" Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży

Aktualności

MĄDRZE, ZDROWO, NA SPORTOWO IX

dodano: 2021-09-30

Siatkarze z „Parasola” po raz kolejny pokazali klasę w IX meczu „Mądrze, zdrowo, na sportowo”.

Tym razem Młodzież pokonała Samorządowców 2:1, wygrywając pierwszy i drugi set sporą przewagą punktową, a wydawało się, że wygra także trzeci, bo walka była zacięta.

To był bardzo udany mecz w wykonaniu Młodzieży. Nasza reprezentacja była w znakomitej formie, szła jak burza. Taki występ to dla nas obietnica sukcesu w kolejnych meczach.

Dziękujemy reprezentacji „Parasola” w składzie:

Martyna – kapitan drużyny, Julia, Nikola, Jan, Przemysław, Gabriel, Paweł, Dominik, Kamil, Nataniel, Daniel, a także trenerom: Koordynatorowi Marcinowi Ząbek, Wychowawcy Dorocie Słapa-Sromek oraz Wolontariuszowi Łukaszowi Janota. Specjalne podziękowania kierujemy do trenera personalnego Mariusza „Legiona” Legierskiego za przeprowadzenie rozgrzewki naszej reprezentacji. Dziękujemy drużynie Samorządowców Bielska-Białej, którą powołał Przewodniczący Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Urzędu Miejskiego, Pan Karol Markowski.

Oczywiście mecz nie obyłby się bez profesjonalnego sędziowania, za które dziękujemy Pani Prezes BKS B-B Aleksandrze Jagieło oraz Panu Prezesowi BBTS Mirosławowi Krysta. O profesjonalną oprawę komentatorską zadbał Pan Maurycy Marek z BKS B-B.

Gorące podziękowania kierujemy także do naszej wspaniałej publiczności – podopiecznych Placówek Wsparcia Dziennego wraz z rodzinami, którzy zaopatrzeni w atrybuty kibica tj. transparenty, chorągiewki, pompony z entuzjazmem i ogromną energią kibicowali graczom obu drużyn.

Uwieńczeniem spotkania było wręczenie upominków oraz pamiątkowych pucharów, które ufundował Wydział Edukacji i Sportu, na czele z Panią Naczelnik Ewą Szymanek-Płaską. Tytuł MVP otrzymał Kamil – reprezentant „Parasola”.

Za rok czeka nas jubileuszowy X Mecz, dlatego już dziś rozpoczynamy przygotowania, licząc na świetną zabawę.

foto:  MĄDRZE, ZDROWO, NA SPORTOWO IX