"PARASOL" Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży

Aktualności

Kopal’s Got Talent 2024

dodano: 2024-04-12

9 kwietnia br. Stowarzyszenie Hajstra wzięło udział w koncercie charytatywnym Kopal’s Got Talent. To coroczna inicjatywa uczniów Dwujęzycznych Szkół im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej, organizowana z myślą o podopiecznych placówek wsparcia dziennego.

Koncert odbył się w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej i został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego. Na scenie wystąpili uczniowie Dwujęzycznych Szkół im. Władysława Kopalińskiego, prezentując występy o charakterze artystycznym, wokalnym oraz tanecznym.

Koncert Kopal’s Got Talent to wydarzenie organizowane corocznie, w ramach którego odbywa się akcja charytatywna polegająca na zbiórce darów. W tym roku zostaną one przekazane dla dzieci i młodzieży z placówek wsparcia dziennego prowadzonych przez Stowarzyszenie Hajstra, ale także na rzecz podopiecznych Świetlicy Socjoterapeutycznej IGNIS oraz Ulicy Kreatywnej, prowadzonej przez Towarzystwo Psychoprofilaktyczne Oddział Bielsko-Biała.

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Uczniom za Wasze serce i ogromne zaangażowanie w organizację tego wydarzenia!

Zdjęcia autorstwa Ignacego Cembrzyńskiego pochodzą z FB Dwujęzycznych Szkół im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej.

foto:  Kopal’s Got Talent 2024