"PARASOL" Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży

Aktualności

AGD dla placówek

dodano: 2024-04-08

Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski przekazał sprzęt AGD na rzecz Stowarzyszenia Hajstra. Sprzęt ten trafi do wszystkich 10-ciu placówek wsparcia dziennego.

Spotkanie z Prezydentem, na którym przekazano nagrodę, odbyło się 4 kwietnia br. w Świetlicy Socjoterapeutycznej IGNIS przy ul. 11 Listopada 86 w Bielsku-Białej. – Bardzo cieszę się z każdej wygranej naszego miasta, a fakt, że przy okazji placówki wzbogaciły się o nowy sprzęt cieszy podwójnie – powiedział Prezydent.

Sprzęt AGD o łącznej wartości 10 000,00 zł został przekazany w sumie trzem organizacjom pozarządowym z terenu Bielska-Białej, działającym na rzecz dzieci i młodzieży. Poza Stowarzyszeniem Hajstra, otrzymało go także Towarzystwo Psychoprofilaktyczne Oddział Bielsko-Biała oraz Charytatywne Stowarzyszenie Opiekuńczo-Wychowawcze IGNIS.

Sprzęt został podarowany organizacjom w ramach projektu charytatywnego pn. „Świeć się z Energą”, w którym Bielsko-Biała zajęło pierwsze miejsce w etapie wojewódzkim na najpiękniej rozświetlone miasto.

Zdjęcia pochodzą z internetowego wydania Magazynu Samorządowego „W Bielsku-Białej”.

foto:  AGD dla placówek