You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Zwycięzcy XV Międzyświetlicowej Olimpiady Sportowej

 

Zwycięzcy XV Międzyświetlicowej Olimpiady Sportowej

ROZGRYWKI DRUŻYNOWE

SZTAFETA

2009-młodsi

I m. – Świetlica „Zakątek Uśmiechu”

II m. – Świetlica „Ster”

III m. – Świetlica „Nad Stawami”

2006-2008

I m. – Świetlica „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. - Świetlica „Zakątek Uśmiechu”

III m. – Świetlica „Kraina Narnii”

2001-2005

I m. - Świetlica „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. – Klub Młodzieżowy „Nad Dachami”

III m. – Świetlica „Fabryka Marzeń”

 

PIŁKA NOŻNA

2006-młodsi

I m. – Świetlica „Iskierka”

II m. - Świetlica „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

III m. – Świetlica „W Dolinie Wapienicy”

 

DWA OGNIE

2009-młodsi

I m. – Świetlica „Pod Aniołami”

II m. - Świetlica „Nad Stawami”

III m. - Świetlica „W Dolinie Wapienicy”

2006-2008

I m. - Świetlica „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. - Świetlica „Kraina Narnii”

III m. - Świetlica „Fabryka Marzeń”

ROZGRYWKI INDYWIDUALNE

SKOK W DAL

2009-młodsi

I m. – Antoni ze Świetlicy „Pod Aniołami”

II m. – Kacper ze Świetlicy „W Dolinie Wapienicy”

III m. – Zuzanna ze Świetlicy „W Dolinie Wapienicy”

2007-2008

I m. – Kacper ze Świetlicy „Zakątek Uśmiechu”

II m. – Wiktoria ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

III m. – Julia ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

2005-2006

I m. – Kacper z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

II m. – Aleksander z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

III m. – Kacper ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

2001-2004

I m. – Orfeusz ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. – Maksymilian ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

III m. – Martyna ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ

2009-młodsi

I m. – Daria ze Świetlicy „Ster”

II m. – Jakub ze Świetlicy „Pod Aniołami”

III m. – Anna ze Świetlicy „Nad Stawami”

2007-2008

I m. – Arsienii ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. – Piotr ze Świetlicy „Iskierka”

III m. – Kacper ze Świetlicy „Iskierka”

2005-2006

I m. – Oliwier z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

II m. – Aleksander z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

III m. – Nataniel ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

2001-2004

I m. – Paweł ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. – Martyna ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

III m. – Paulina z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

 

SPRINT

2009-młodsi

I m. – Kacper ze Świetlicy „W Dolinie Wapienicy”

II m. – Wiktoria ze Świetlicy „Nad Stawami”

III m. – Mikołaj ze Świetlicy „Zakątek Uśmiechu”

2007-2008

I m. – Kacper ze Świetlicy „Zakątek Uśmiechu”

II m. – Wiktoria ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

III m. – Arsienii ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

2005-2006

I m. – Kacper z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”

II m. – Marcin ze Świetlicy „Fabryka Marzeń”

III m. – Mateusz ze Świetlicy „Kraina Narnii”

2001-2004

I m. – Orfeusz ze Świetlicy „Przyjazna Przystań u św. Józefa”

II m. – Patryk ze Świetlicy „Fabryka Marzeń”

III m. – Mateusz z Klubu Młodzieżowego „Nad Dachami”